סיפורי בוגרות - ליאלרקדתי בסטודיו במשך 12 שנה עד גיוסי לצבא. במהלך השנים האלו קיבלתי יחס חם ואכפתי, מורה מקצועית שעוזרת להתקדם ומעוררת השראה. השיעורים בסטודיו תמיד התנהלו באווירה נעימה, שכייף לרקוד בה. והמבחנים של האקדמיה עוררו רצון להצליח. השיעורים עזרו לי לנקות את הראש מהלימודים ופשוט להנות. היה לי כייף גדול ללמוד בסטודיו שכל כך משקיע בתלמידיו!פורסם בתאריך ה-5/10/16

סיפורי בוגרות - נטעהייתי תלמידה בסטודיו של אסנת במשל 7 שנים, בין 2001 ל-2008. אהבתי להגיע לסטודיו, השיעורים היו מהנים, ולוו הרבה מהפעמים במוזיקה חיה של פסנתרנית. ככל שעולים בקבוצת הגיל, הקבוצות קטנות והיחס אישי יותר. בגן היה מדובר על קבוצה גדולה יחסית, ובכיתה ה' נותרנו כ-7 בנות בקבוצה, כל אחת עם נקודות החוזק והחולשה שלה, ואסנת נתנה לכל אחת את תשומת הלב שהייתה זקוקה לה כדי להמשיך ולהשתפר. בכל שנה היו לנו מבחנים של האקדמיה המלכותית לבלט, עם בוחנת רצינית וחדת עין שבאה כל הדרך מבריטניה. שבועות היינו מתאמנות שוב ושוב על קטעי הריקוד שנציג לה, ועל מהלך הבחינה המדוקדק. בסוף הבחינה הייתי יוצאת עם הסרט הצבעוני שהצמידו לי לבגד, בתחושה שניצחתי במשהו, גם אם הציון הסופי שלי לא היה בשמיים. בסופו של דבר פרשתי בגלל הרמה שעלתה, אבל התחושות שלי לגבי הסטודיו נשארו טובות. ממליצה בחום לכל מי שאוהבת לרקוד ורוצה ללמוד בלט קלאסי "פרופר".פורסם בתאריך ה-5/10/16

סיפורי בוגרות - אמא של נטעכבר עברו כמה שנים מאז שרקדו שתי בנותי אצל אסנת מדאנס גלרי. אבל מסתבר שחוויות טובות במיוחד - לא שוכחים!! קיבלנו המלצות חמות על אסנת ועל הסטודיו שלה, על האוירה הטובה, המקצוענות וגם על הפסנתרנית הנפלאה שמלווה את הבנות ומשרה אוירה נעימה במיוחד והחלטנו לנסות. כבר מהפגישה הראשונה עם אסנת הרגשנו שהגענו למקום הנכון.היא קיבלה אותנו עם חיוך רחב, הסבירה לנו על הנעשה בסטודיו והזמינה את הילדה לשיעור נסיון. הנסיון נמשך עם הבת הגדולה כמה שנים ובבוא העת, הצטרפה גם הקטנה לשנתיים של חווית ריקוד. אין ספק שאסנת היא אשת מקצוע אמיתית ויחד עם זאת אישיות שנעים לפגוש. היא מנהלת במקצועיות רבה את הסטודיו ומצליחה לשמור על רמה גבוהה של ריקוד, בלי לוותר על חיוך ומילה טובה. הבנות נהנו מאד מהשנים בהן רקדו בסטודיו ומשנה לשנה, במופע הסיום המרגש, ראינו גם כיצד הן מתקדמות ביכולות הריקוד שלהן. הן כל כך נהנו, שגם לי התחשק לחזור לשנה אחת לימים בהן אני רקדתי בלט קלאסי, והצטרפתי לשנה של נוסטלגיה עם קבוצת המבוגרות. חויה נפלאה שגם אני לא שוכחת. אז תודה לך אסנת על שנים של הנאה והמון בהצלחה לאלו שעוד יבואו. ענתפורסם בתאריך ה-5/10/16

סיפורי בוגרות - דנהרקדתי בסטודיו דנס גלרי כל חיי, מכיתה א' ועד הסוף התיכון.. הסטודיו היה עבורי מקום חם ואוהב מצד אחד ומצד שני מקום בו למדתי משמעת ועבודה קשה מהי. קבוצת הרקדניות בסטודיו הייתה מאוד מגובשת ובהנחיית אסנת אתגרנו את עצמנו רבות בכוריאוגרפיה ובניית הריקודים של עצמנו. את מרבית שירותי הצבאי ביצעתי בבסיס סגור בצפון, אך לאחר שלוש שנים, מיד כשעברתי לשרת בבסיס פתוח במרכז הארץ יצרתי קשר עם אסנת וחזרתי ללמוד בקבוצת המבוגרות של הסטודיו. גם הפעם נהניתי מכל רגע! מצורפות תמונות של אז והיום...פורסם בתאריך ה-5/10/16

הפיסיקה של התנועה הקשה ביותר בבלטרציתי לשתף אותך בסרטון יפיפה בנושא בלט ופיסיקה. בסרטון זה אנו זוכים לחוות דעת של פיסיקאים על התנועה הסיבובית של הרקדנית ב?אגם הברבורים? בתנועת הפירואט שנקרא ?פואיטה?. זהו סיבוב כמו תנועת הסביבון.
אהבתי את ההסבר של התנועה מהזווית של הפיסיקה. בסטודיו כשאנחנו רוקדות את הפואיטה תזכרו להחזיק את גוף גבוה, פוקוס של העיניים והראש בנקודה אחת קדמית, תנועת רגלים זריזה ובמיוחד יכולת לנתר בנעלי הפוינט בקלילות אחרי הרבה שעות של אימונים. תהנו מהסרטון רקדניות יקרות.פורסם בתאריך ה-30/4/16

תחרות ריקודים סלונייםדנס גלרי‎ on Wednesday, January 27, 2016


כדי לשמר את זריזות הגוף והמחשבה בריקודים אני לומדת ריקודים סלוניים. התחלתי לפני כמה שנים והיום אני ברמת Gold. ביום שישי שעבר השתתפתי בתחרות שהתקיימה במלון ?דן פנורמה? בת?א.
אני ממשיכה ללמוד ומעריכה את המורים שלי כי אני חושבת שכמורה אתה חייב להמשיך ללמוד על מנת להעניק לתלמידיך את המיטב! אני מצרפת תמונה מהארוע וגם סרטון של ריקוד וואלס עם מורתי נעמה לכם חבריי, חברותיי ותלמידיי היקרים!
באהבה רבה!
אסנתפורסם בתאריך ה-27/1/16

סיפור הסטודיואחרי לימודים בארצות הברית החלטתי להקים סטודיו פרטי בישראל. התאהבתי בכפר-סבא לאחר ביקור אצל חברים בעיר. החזון שלי יחד עם מוטיבציה היה לבנות רקדנים ורקדניות ולהשקיע בהם את הידע הרב שרכשתי במשך שנים רבות של לימודים. הבנתי שדרך שילוב בין הלימודים שלמדתי בארה"ב ב- NYU ובהכשרתי כמורת האקדמיה המלכותית למחול RAD אוכל לשכלל את היכולת של תלמידי ותלמידותיי בשפת המחול. שפת המחול מאפשרת התפתחות תקינה של הגוף בזמן הגדילה ותורמת רבות לפיתוח הערכה עצמית. ילדים רוקדים הם חברותיים ומיומנים בהתמצאות בחלל, בזמן וערכי התרבות והיכולת החברתית שלהם גבוהה מילדים אחרים.
ילדים רוקדים אחראיים יותר, בעלי משמעת עצמית ובעלי רגישות לחברים ולקבוצה. ילדים רוקדים חזקים מבחינה פיזית ומנטלית והם חושבים, מתכננים ומסיקים מסקנות בזריזות ובמהימנות רבה. אני מאושרת כל יום מחדש ללמד ילדים ובוגרים את שפת המחול.פורסם בתאריך ה-27/11/15

מתקדמים לעבר הופעת הסיוםבשעה טובה התחלנו את עבודת הכוריאוגרפיה לקראת הופעת הסיום שתתקיים בקיץ 2016. כל הכבוד לבנות הבוגרות ולגל.
טיפים ועצות לרקדן ולרקדנית

אנחנו מתקרבים לשלב שבו מעלים את קצב הלמידה. לכן ריכזתי מספר תובנות כדי לעזור לכם למקד את המאמצים שלכם ולהפיק יותר בהתקדמות האישית. אתם מוזמנים לפנות אליי בנוגע לכל שאלה.


חשיבות הריכוז במהלך השיעור: יכולת הריכוז חשובה במיוחד לאלה שרוצים להיות בעניינים ולא להישאר מאחור. לכן חשוב לתת את תשומת הלב המלאה במהלך הלמידה, כדי להימנע מהסחות דעת.

שמירה על המשכיות: יכולת ההתמדה היא מרכיב עיקרי בבניית רקדנים ורקדניות מקצועיים. במהלך השיעורים בסטודיו אנו מתקדמים בצעדים קטנים מאתגרים למתחילים ועד לאתגרים מורכבים יותר. לכן ההתמדה בהגעה לשיעורים מסייעת לשמור על המשכיות ויכולת ביצועים מתקדמת. על כך נאמר: "גדר שבונים מהר, נופלת מהר". כלומר אם ברצוננו לבנות יכולת ביצועים ברמה גבוהה עלינו לשמור על ההמשכיות וההתמדה.

להגיע מוכנים לשיעור: במהלך היום הראש והגוף מבצעים פעולות רבות שצורכות ממנו אנרגיה. במהלך השיעורים נדרשת אנרגיה רבה להבנת החומר הנלמד ויישומו בצעדי הריקוד. אני ממליצה להגיע מוכנים יותר לשיעור. לשתות מספיק מים במהלך היום, לאכול נכון, כפי שההורים ממליצים ומניסיוני לחיזוק השרירים מומלץ לאכול אבוקדו ובננה. כמוכן מומלץ לא לאכול שעתיים לפני השיעור. כך תגיעו אנרגטיים יותר ותוכלו להיות שותפים פעילים בלמידה ולקבל יותר מהשיעור.

ליישם את ההערות הבונות: בסטודיו אני נותנת הערות בונות לכל תלמיד ותלמידה במטרה לשפר את היכולת האישית. ההערות הן תובנות של שנים רבות של הוראה וניסיון ולכן ההתקדמות בביצועים מתחזקת במיוחד כשמיישמים את ההערות הבונות.

ההתקדמות מחוץ לסטודיו: חלק חשוב בהכנה לשיעור היא החזרה על הנושאים שנלמדו ועל התנועות החדשות. החזרה מחזקת את היכולת שלנו לזכור ולבצע את התנועות החדשות בביטחון, במהלך השיעור הבא ובעתיד גם בהופעה.מאמר מן העיתונות

איך לקשור נעל בלטבקניית נעלי פויינט יש לוודא שאתן מקבלות 2 מטר שרוך בד, אותו תחלקו ל-4 חלקים. כל 50 סנטימטרים יש לתפור בחלק הפנימי של הנעל כך שיווצרו לנו 4 שרוכים לקשירה כמו בסירטון.
התפירה של כל שרוך נעשית בתוך הנעל לאחר שקיפלתם את אזור העקב של הנעל כלפי פנים וזו הנקודה שבה מומלץ לתפור
האקדמיה המלכותית לריקודלפני מספר שבועות התקיימה תחרות בינלאומית שנקראת: The Genée International Ballet Competition
אני צפיתי בתחרות יחד עם מורים נוספים מכל העולם. בתחרות זכה בחור צעיר בפרס הראשון וגם בפרס אהדת הקהל. השופטים חיפשו מבין המועמדים את אותם רקדנים בעלי יכולת וטכניקה ובמיוחד אלו שבתוכם הלהבה שיכולה להלהיב את הקהל.
צור קשר

טלפון: 0523324880

מיקום: כפר סבא

2021 Dance Gallery