בלט קלאסי לבני נוער

מעוניין/נת בבלט קלאסי לבני נוער? צור קשר

בשנים האחרונות התפתחה הבנה ומודעות של הורים ובני נוער בחשיבות לימוד הבסיס הקלאסי לכל רקדן בכל תחום המחול. החינוך לבלט הקלאסי מחייב אחזקה של הגוף ולימוד קורדינציה מפותחת ביותר שכל גוף רוקד נדרש לו. בסטודיו שלי אני מקפידה על הוראת בלט קלאסי לפי שיטת האקדמיה המלכותית RAD אירגון בינלאומי שמטרת העל שלו היא בניית רקדנים. כוריאוגרפים לבלט וקומפוזיטורים למוסיקה בונים רמות לימודים בהתאם ליכולת הפיזית וההתפתחותית של כל רמת גיל החל מגיל הגן עד גיל העשרה המאוחרים. והסילבוס (תכנית הלימודים) הזאת היא הבסיס הקלאסי הרציני ביותר בארץ ובעולם לשיכלול היכולת של הרקדן והרקדנית הצעירה. אני מוסיפה לחומר הלימוד נושאים רבים שלמדתי באוניברסיטת ניו יורק NYU שהיא אוניברסיטה יוקרתית ביותר בעיר ניו יורק בארה״ב ובה לימדו מיטב המורים בכל תחומי המחול העכשיווים והקלאסיים כך שיש לי ידע נרחב הן בהכרת הגוף המתנועע והן ביכולות הפיזיות של הרקדנים בכל רמת גיל ויכולת אישית. אני בונה ריקודים יחד עם בני הנוער ויש לנו תחרות כוריאוגרפיה שנתית דבר המאפשר לרקדנים יכולת יצירה אישית ועצמאית במחול. אני מלמדת את הנוער גם שיעורי מחול מודרני ומקפידה לדרוש שיתאמנו בבית כל יום כדי שיתחזקו מבחינת פיזית ושפת התנועה תהיה כמו שפת הדיבור. השילוב של בלט קלאסי ומודרני הוא כלל ראשון בדרך להצלחה בימתית של כל רקדן מתחיל ומקצועי. בנות בגיל העשרה לומדות שיעורי בלט על פוינט (בנעלי אצבעות) מיוחדות לרקדניות קלאסיות נושא שהוא חלק מהרפרטואר שלהן בעתיד. השנה ביקרתי במופע הפתיחה של "פסטיבל המחולות" בכרמיאל. ראיתי התקדמות גדולה ברמת הטכניקה הקלאסית של הרקדנים והרקדניות שהובעה במחרוזות ריקודי העם על הבמה. אין ספק שחיזוק הרקדנים בטכניקה הקלאסית היא שהשפיעה מאוד על הרמה היפה של הרקדנים בני הנוער שלנו ברחבי הארץ ואנחנו בהחלט נחשבים מדינה רוקדת ובעלת להקות ריקוד טובות.
בלט קלאסי לבני נוער

בשנים האחרונות התפתחה הבנה ומודעות של הורים ובני נוער בחשיבות לימוד הבסיס הקלאסי לכל רקדן בכל תחום המחול. החינוך לבלט הקלאסי מחייב אחזקה של הגוף ולימוד קורדינציה מפותחת ביותר שכל גוף רוקד נדרש לו.

לפרטים נוספים »

ריקודים לאירועים

אין כמו ריקוד אישי באירוע משפחתי. השמחה רבה בהכנה וההתרגשות גבוהה מאוד כשיש לנו ריקוד הפתעה לאורחים. מאז ומעולם נחשב הריקוד תחום חברתי מובהק.

לפרטים נוספים »

בלט למבוגרים

בלט למבוגרים זה חוג מיוחד שאנחנו ב"דנס גלרי" נותנים לו מחשבה רבה בארגון תכנית הלימודים השנתית. בלט למבוגרים הוא חוג ריקוד שבו המורה משתתפת השתתפות פעילה ביותר בניתוח כל צעד לרקדנים הבוגרים ומנסה לנתח כל תנועה שתהיה בהירה עד כמה שניתן בשפת התנועה ובשפת ההסבר המילולי.

לפרטים נוספים »

מחול מודרני לבני נוער

אני מלמדת בסטודיו שלי בלט מודרני בשיטת ״אריק הוקינז״ מניו יורק. במסגרת לימודי באוניברסיטת ניו יורק למדתי מחול מודרני בשיטות שונות: גרהאם, קניגהאם, הוקינז וכוריאוגרפיים אחרים. התאהבתי בשיטת התנועה של הוקינז שהיא זורמת, דינמית ומאוד מתאימה לי ולרקדנים רבים שהכרתי בשנים אלו בניו יורק. שיטת החימום מאוד יעילה ומורכבת.

לפרטים נוספים »

שיעורי בלט פרטיים

בשנים האחרונות התפתח בארץ ובעולם נושא המנטורים. תלמידים והורים הבינו שמורים מקצועיים בכל תחום יכולים לקדם את ילדיהם בעזרת שיעורים פרטיים ותמיכה זו בתלמידים מקדמת את ילדיהם להישגים גבוהים יותר מאשר היו מתקדמים ללא שיעורים פרטיים אלו.

לפרטים נוספים »

ריקוד לילדי הגן

קבוצות ילדי הגן הנן קבוצות מאוד ריקודיות. הילדים בגילאים האלה מתחברים לנושא השיעור ולנושא המוסיקלי בשמחה וללא קושי. בשבילם החלל הפתוח קורא לתנועה.

לפרטים נוספים »

צור קשר

טלפון: 0523324880

מיקום: כפר סבא

2018 Dance Gallery